Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zakończona przebudowa ul. Pocztowej w Złotorii

  2022.08.08 - Zakończono przebudowę ul. Pocztowej w Złotorii

  Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. prężnie realizuje program prac związanych z wykonaniem zadań wynikających z utrzymania dróg gminnych.

 • 2022.07.22 - Pierwszy etap budowy nowej sieci wodociągowej

  Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. informuję, że pierwszy etap budowy nowej sieci wodociągowej, która ma poprawić ciśnienie wody u mieszkańców: Lubicza Górnego, Krobi, Mierzynka i dalej, dobiega końca.
  Teraz czas na jej uruchamianie, co oznacza konieczność przepięcia ze starego rurociągu na nowy.
  W związku z tym informujemy, że będą występować nocne przerwy w dostawie wody w godz. 22.00 – 5.00 związane z poniższymi pracami:
  Noc 25/26 lipca prace ekip na wodociągu w okolicach ul. Witkacego w Lubiczu Górnym
  Noc 26/27 lipca wpięcie nowego odcinka w pompowni przy ul. Warszawskiej w Lubiczu Górnym
  Noc 27/28 lipca prace ekip na wodociągu na skrzyżowaniu ul. Dolina Drwęcy z ul. Orszta w Krobi.
  Po tych trzech nockach technicznych prac przygotowawczych, w czwartek 28 lipca w ciągu dnia, wykonane zostanie płukanie i chlorowanie sieci, po czym nastąpi ostateczne badanie jakości wody. Dopiero po tym badaniu woda popłynie nowymi rurami do Państwa domów.
  Bieżących informacji można szukać tutaj: https://www.facebook.com/ZUK.Lubicz oraz pod numerem telefonu Pogotowia Wod- Kan. tel. 605 356 529
 • 2022.07.19 - Oświadczenie

  OŚWIADCZENIE W SPRAWIE POMÓWIENIA PANA MATEUSZA JANOWIAKA OPUBLIKOWANEGO W OPINIACH GOOGLE DO STRONY INTERNETOWEJ ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W LUBICZU SP. Z O.O.

  W nawiązaniu do pomówienia poniższej treści opublikowanej w opiniach google:

  „Proszę uwarzać na ZUK LUBICZ WYKONYWALIŚMY DLA NICH ZLECENIE BUDOWY DROGI UL HANDLOWEJ ,ZA KTÓRĄ NIE OTRZYMALIŚMY PŁATNOŚĆI W KWOCIE 65 TYŚ ZŁ , KASA SIĘ ROZMYŁA KTOŚ SOBIE JĄ WYPŁACIŁ ,TO SĄ BANDYCI I OSZUŚĆI ŚMIECIE !!!”

  Zarząd Zakładu Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. informuje, że Spółka nie ma na dzień dzisiejszy żadnych zaległych płatności w stosunku do firmy MKM BESTBRUK Marzena Janowiak, reprezentowanej przez autora oszczerczego wpisu.

  W celu faktycznego wyjaśnienia tejże szkalującej opinii, Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. informuje, że 2 ostatnie faktury wystawione przez firmę MKM BESTBRUK z terminem płatności do 6 lipca 2022, uregulowano w dniu wczorajszym, natomiast poprzednie zapłacono w dwóch ratach:

  1. I-szej 3 dni przed terminem;
  2. II-giej 11 dni po terminie.

  Nadmieniamy, że krzywdząca opinia MKM BESTBRUK-u pojawiła się w Internecie 1-wszego lipca 2022 czyli de facto przed upływem terminu płatności.

  Ostatecznie pouczamy firmę MKM BESTBRUK Marzena Janowiak, że zgodnie z Art. 212.§ 1. Kodeksu Karnego: „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”, natomiast zgodnie z § 2. Kodeksu Karnego: „jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

  Żądamy tym samym sprostowania oszczerczej opinii i publicznych przeprosin z Państwa strony.

 • Nowa sala gimnastyczna w Lubiczu Dolnym na finiszu

  2022.06.22 - Nowa sala gimnastyczna w Lubiczu Dolnym na finiszu!

  Kończy się ostatni etap budowy nowoczesnej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej
  nr 1 w Lubiczu Dolnym, realizowanej przez Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o.

 • Grabowiec staje się coraz piękniejszy

  2022.06.20 - Grabowiec pięknieje

  DZIĘKI REALIZACJOM ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W LUBICZU SP. Z O.O. GRABOWIEC STAJE SIĘ CORAZ PIĘKNIEJSZY
   

Stronicowanie